Opinie Naszych klientów

Nasza praca bazuje głównie na rzetelnym informowaniu, a nie perswazji – nasze rozwiązania są na tyle skuteczne, że do ich zakupu nie trzeba zachęcać tych, którzy potrzebują garażu lub domku ogrodowego.Opinie naszych klientów to najlepsza referencja:

sd ds
sd ds
31/01/2021
Firma zbudowała garaż 4 stanowiskowy. Termin: profesjonalizm Jakość: profesjonalizm Doradztwo: profesjonalizm Czy polecam Firmę: jak najbardziej. W skali od 1 do 10. Wystawiam ocenę 10 !!!
Zbigniew Jałkowski
Zbigniew Jałkowski
15/01/2021
Jakmurowane to profesjonalna firma, którą cechuje profesjonalizm terminowość, fachowość, miła obsługa i na najwyższym poziomie jakość oferowanego produktu. Firma Jak murowane realizowała na mojej nieruchomości wiatę garażową z której jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam tą firmę do współpracy. Pozdrawiam Zbigniew Jałkowski
Grzegorz Marciniak
Grzegorz Marciniak
30/12/2020
Firma solidna,załatwianie spraw z Panią Małgosią to sama przyjemność. Garaż też wygląda solidnie,jak murowany.Dużo zdrowia w Nowym Roku 2021 dla całej ekipy i dużo zleceń do realizacji. Grzegorz Marciniak
Henryk Krawczyk
Henryk Krawczyk
27/09/2020
Jakość garażu jest bardzo dobra. Ekipa montażowa to prawdziwi profesjonaliści, robią szybko i dokładnie. Garaż wygląda bardzo ładnie i wszystko elegancko działa. Kontakty, doradztwo przekaz informacji i terminowość wykonania na bardzo dobrym poziomie. Odbiór bez zastrzeżeń.
Łukasz Dalecki
Łukasz Dalecki
07/08/2020
Super, sprawie 🙂 pełna profeska 🙂 idealny garaż "murowany" 🙂
Michał R.
Michał R.
30/07/2020
Jakość garażu jest bardzo dobra. Ekipa montażowa to giganci 🙂 - jak jest jakiś problem, to nie odpuszczą, aż go nie rozwiążą. Wszystko wygląda bardzo dobrze i dobrze też działa. Kontakt, przekazywanie informacji, terminowość na piątkę.
Eugeniusz Sygocki
Eugeniusz Sygocki
12/07/2020
Firma godna polecenia.Profesjonalne podejście do klienta. Realizacja zamówienia zgodnie z uzgodnieniami. Kontakt z firmą bez problemów. Ekipa montażowa bardzo solidna . Montaż trwał kilka godzin i odbiór bez zastrzeżeń.
Mirosław sto
Mirosław sto
07/07/2020
POLECAM ! ! ! Firma godna polecenia, współpraca doskonała ! ! !
Krzysztof Reda
Krzysztof Reda
29/06/2020
Dzień dobry, Bardzo dobra i solidna firma od pierwszej fazy projektowej do końcowej - montaż.Garaż postawiony solidnie i schludnie wykonany,przyjechałem jak garaż był wykonany i odbiór bezusterkowy.
Katarzyna Skraba
Katarzyna Skraba
18/06/2020
Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem