Zadzwoń: 519 117 158 | Napisz: kontakt@jakmurowane.pl | Zobacz nas na mapie

Historia Firmy

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Mam na imię Małgorzata i zajmuję się głównie budowaniem relacji z klientami i obsługą zamówień. Wrodzona cierpliwość ułatwia mi odpowiadanie na pytania o nasze systemy garażowe.

W Jakmurowane wspiera mnie Mariusz, pasjonat nowoczesnych rozwiązań, a prywatnie mój mąż. Zajmuje się tam głównie marketingiem i reklamą. Być może to nasze lata wspólnego życia zintensyfikowały moje pokłady cierpliwości i empatii, co finalnie przekłada się na skuteczną sprzedaż.

Moja praca bazuje głównie na rzetelnym informowaniu, a nie perswazji – nasze rozwiązania są na tyle skuteczne, że do ich zakupu nie trzeba zachęcać tych, którzy potrzebują garażu lub domku ogrodowego.
Robert i dwóch Władków to tylko ułamek spośród naszych sprawdzonych montażystów. Opinie naszych klientów to najlepsza referencja:

Gorąco polecam! Kontakt - od początku do końca bez zarzutu. Terminowość - powiedzieli 10 kwietnia i byli 10 kwietnia Szybko - całość postawiona w 2 dni Cena - konkurencyjna Jakość - bez zarzutu.
Tomasz Murias
Tomasz Murias
23/04/2024
Serdecznie polecam firmę JAKMUROWANE.PL! Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia - począwszy od samej wyceny, bieżący kontakt z klientem i odpowiedzi na każde pytania, poprzez doradztwo na etapie realizacji fundamentu, skończywszy na montażu samego garażu. Ekipa montażowa spisała się na medal, a przyszło jej działać w nielada trudnych warunkach pogodowych w miesiącu lutym (było różnie - deszcz, zimno, wiatr i słońce, ale Panowie nie narzekali tylko działali). Warto dodać, że ekipa montażowa nie zostawiła mi żadnych śmieci na działce - czyściutko i śmieci zabrane (styropiany, folie), a dla mnie to też ważny aspekt ich pracy. Garaż został postawiony w ekspresowym tempie 4 dni! Bardzo zależało mi na tym, by był postawiony właśnie w tym miesiącu, by mógł on stanowić budynek gospodarczy na czas budowy (zaplecze budowy). Jakość wykonania garażu oceniam bardzo wysoko! Praktycznie z zewnątrz nie widać, że jest to garaż z płyt warstwowych. Uczciwie powiem, że łączenia płyt zewnętrzych (otynkowanych) są minimalnie widoczne z bliska, ale to trzeba wiedzieć i się wpatrywać - z daleka trudne do dostrzeżenia. Osobiście brałem garaż z dociepleniem płytą warstwową z rdzeniem ze sztywnej pianki poliizocyjanurowej (PIR) - więcej na temat rozwiązań można znaleźć również na stronie producenta ANDGARAZE.PL (JAKMUROWANE.PL jest jednym z dealerów tego producenta). U mnie stosowano płyty warstowe firmy Paneltech. Dodam, że na działce nie mam jeszcze prądu, ale spokojnie Panowie dali radę działać na agregacie - brak prądu nie stanowi przeszkody w postawieniu garażu ;-) Podsumowując jako klient jestem w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony wykonaną robotą i bardzo polecam innym firmę JAKMUROWANE.PL :-) Garaż wyszedł naprawdę super!!!
Paweł Muzolf
Paweł Muzolf
18/02/2024
Tomasz Karwowski
Tomasz Karwowski
18/09/2023
Skorzystałem z oferty firmy w zakresie zakupu i montażu garażu. Nazwa firmy i jakość garażu są zbieżne, rzeczywiście garaż pierwsza klasa, wygląda nawet lepiej niż murowany. Lepiej, taniej i funkcjonalnie. Profesjonalna obsługa, zarazem doradztwo, w tym administracyjne, szybka realizacja, możliwość negocjacji i korekty w trakcie, dostępność do informacji i szybka odpowiedź z firmy, a wreszcie profesjonalny i terminowy montaż oraz dostawa. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję i pozdrawiam Andrzej K.
Andrzej K
Andrzej K
29/11/2022
Polecam z pełną odpowiedzialnością, zarówno współpracę z Panią Małgosią jak również z ekipą montażową tj. p. Robertem i p. Włodkiem z Warszawy. Panowie pełna profeska i kultura. Pozdrawiam Robert Nowicki
Robert Nowicki
Robert Nowicki
09/09/2022
Garaż użytkuję już od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobre materiały, miłe i fachowe doradztwo. Wielkość garażu to 9x6 m, a panowie uporali się z postawieniem go w niecałe 3 dni Bardzo polecam
Leszek Szpyt
Leszek Szpyt
09/08/2022
Współpraca z firmą jakmurowane.pl od samego początku układała się bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z postawionego garażu, postanowiłem dodać opinię dopiero po dwóch latach użytkowania i z pewnością mogę polecić firmę każdemu. Pani Małgosia jest bardzo profesjonalna i pomocna. Pozdrawiam
Mirek S
Mirek S
12/06/2022
Profesjonalnie i miło. Polecam ????
Konrad Chomicki
Konrad Chomicki
26/05/2022
Gorąco polecam! Począwszy od samego początku czyli wyceny garażu, poprzez zamówienie aż do realizacji projektu - ogromny plus! Profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. Kontakt z Panią Małgorzatą należy do przyjemności. Pani Małgorzata zawsze służy pomocą oraz fachową poradą. Ekipa montująca garaż stanęła na wysokości zadania. Duży garaż z carportem zmontowali w 2 dni - szybko, sprawnie i fachowo pozostawiając po sobie porządek. Sam garaż to wyrób klasy Premium. Wykonany solidnie z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Gorąco polecam produkty oraz usługi firmy JakMurowane.pl ! Dziękuję - Radek
Radek Wu
Radek Wu
08/05/2022
Szybka wycena, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Solidny i estetyczny garaż na dwa stanowiska z automatyczną bramą zamontowany w przeciągu jednego dnia. Polecam.
Rafal Nagorski
Rafal Nagorski
28/01/2022

Za logistykę i planowanie odpowiada Janusz – jego precyzja i zorganizowanie umożliwiają terminową realizację zleceń.
W zasadzie od początku istnienia Jakmurowane.pl działamy w tym samym składzie. Dostrzegamy w ludziach potencjał – to oni tworzą naszą firmę i są filarem, który umożliwia dostarczanie Wam rozwiązań szytych na miarę.

co nas wyróżnia?

Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach – od początku istnienia firmy jesteśmy dystrybutorem producenta AND garaże, działającego od 1990 roku. Prestiż tej bytomskiej firmy jest znany już nie tylko w różnych regionach Polski.
Globalna wręcz ekspansja i sukces firmy spowodowały, że firma AND garaże zaopatruje większość krajów Europy w swoje produkty.

Jak zaczęła się nasza przygoda z jakmurowane.pl?

Jak większość przełomowych momentów w życiu wielu z nas – także i historia z garażami rozpoczęła się wyjątkowo prozaicznie.

W jesienny wieczór przy okazji wyrzucania śmieci mój mąż Mariusz natknął się na naszego sąsiada Roberta, który opowiedział mu o niedrogich i szybkich w montażu rozwiązaniach systemowych garaży z Bytomia. Gdy dowiedzieliśmy się o opcji podpisania umowy na dystrybucję tych produktów w Polsce – nie zastanawialiśmy się zbyt długo.

Na fali tego eksperymentu przygotowaliśmy stronę internetową i reklamę w wyszukiwarce Google – pierwsze zapytania pojawiły się już po kilku dniach! To był dość przełomowy moment, który dostarczył nam wiele satysfakcji. W pierwszym roku działalności sprzedaliśmy około 20 garaży. Z każdym kolejnym rokiem notowaliśmy niemal dwukrotne wzrosty. W wyniku tego naturalnego rozwoju zatrudniliśmy Janusza, który odciążył nas w batalii o terminową realizację montaży.
Obecnie obsługujemy 4 województwa i wielkimi krokami zbliżamy się do realizacji 1000 obiektu od początku istnienia Jakmurowane.pl.

To powinno stanowić wystarczający argument do podjęcia współpracy z nami.
Nikły odsetek reklamacji i pozytywne opinie od klientów w Google wskazują na ultrawysoką jakość naszych garaży i domków.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy, czego owocem jest powstanie punktu wystawowego, gdzie możemy zademonstrować jak wygląda garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem biurowym.

Zapraszam do odwiedzenia naszego punktu (ADRES) – spotkajmy się i porozmawiajmy w jaki sposób Jakmurowane.pl może pomóc zmienić Twoje życie na lepsze.