Historia Firmy

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Mam na imię Małgorzata i zajmuję się głównie budowaniem relacji z klientami i obsługą zamówień. Wrodzona cierpliwość ułatwia mi odpowiadanie na pytania o nasze systemy garażowe.

W Jakmurowane wspiera mnie Mariusz, pasjonat nowoczesnych rozwiązań, a prywatnie mój mąż. Zajmuje się tam głównie marketingiem i reklamą. Być może to nasze lata wspólnego życia zintensyfikowały moje pokłady cierpliwości i empatii, co finalnie przekłada się na skuteczną sprzedaż.

Moja praca bazuje głównie na rzetelnym informowaniu, a nie perswazji – nasze rozwiązania są na tyle skuteczne, że do ich zakupu nie trzeba zachęcać tych, którzy potrzebują garażu lub domku ogrodowego.
Robert i dwóch Władków to tylko ułamek spośród naszych sprawdzonych montażystów. Opinie naszych klientów to najlepsza referencja:

Za logistykę i planowanie odpowiada Janusz – jego precyzja i zorganizowanie umożliwiają terminową realizację zleceń.
W zasadzie od początku istnienia Jakmurowane.pl działamy w tym samym składzie. Dostrzegamy w ludziach potencjał – to oni tworzą naszą firmę i są filarem, który umożliwia dostarczanie Wam rozwiązań szytych na miarę.

co nas wyróżnia?

Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach – od początku istnienia firmy jesteśmy dystrybutorem producenta AND garaże, działającego od 1990 roku. Prestiż tej bytomskiej firmy jest znany już nie tylko w różnych regionach Polski.
Globalna wręcz ekspansja i sukces firmy spowodowały, że firma AND garaże zaopatruje większość krajów Europy w swoje produkty.

Jak zaczęła się nasza przygoda z jakmurowane.pl?

Jak większość przełomowych momentów w życiu wielu z nas – także i historia z garażami rozpoczęła się wyjątkowo prozaicznie.

W jesienny wieczór przy okazji wyrzucania śmieci mój mąż Mariusz natknął się na naszego sąsiada Roberta, który opowiedział mu o niedrogich i szybkich w montażu rozwiązaniach systemowych garaży z Bytomia. Gdy dowiedzieliśmy się o opcji podpisania umowy na dystrybucję tych produktów w Polsce – nie zastanawialiśmy się zbyt długo.

Na fali tego eksperymentu przygotowaliśmy stronę internetową i reklamę w wyszukiwarce Google – pierwsze zapytania pojawiły się już po kilku dniach! To był dość przełomowy moment, który dostarczył nam wiele satysfakcji. W pierwszym roku działalności sprzedaliśmy około 20 garaży. Z każdym kolejnym rokiem notowaliśmy niemal dwukrotne wzrosty. W wyniku tego naturalnego rozwoju zatrudniliśmy Janusza, który odciążył nas w batalii o terminową realizację montaży.
Obecnie obsługujemy 4 województwa i wielkimi krokami zbliżamy się do realizacji 1000 obiektu od początku istnienia Jakmurowane.pl.

To powinno stanowić wystarczający argument do podjęcia współpracy z nami.
Nikły odsetek reklamacji i pozytywne opinie od klientów w Google wskazują na ultrawysoką jakość naszych garaży i domków.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy, czego owocem jest powstanie punktu wystawowego, gdzie możemy zademonstrować jak wygląda garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem biurowym.

Zapraszam do odwiedzenia naszego punktu (ADRES) – spotkajmy się i porozmawiajmy w jaki sposób Jakmurowane.pl może pomóc zmienić Twoje życie na lepsze.