Historia Firmy

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Mam na imię Małgorzata i zajmuję się głównie budowaniem relacji z klientami i obsługą zamówień. Wrodzona cierpliwość ułatwia mi odpowiadanie na pytania o nasze systemy garażowe.

W Jakmurowane wspiera mnie Mariusz, pasjonat nowoczesnych rozwiązań, a prywatnie mój mąż. Zajmuje się tam głównie marketingiem i reklamą. Być może to nasze lata wspólnego życia zintensyfikowały moje pokłady cierpliwości i empatii, co finalnie przekłada się na skuteczną sprzedaż.

Moja praca bazuje głównie na rzetelnym informowaniu, a nie perswazji – nasze rozwiązania są na tyle skuteczne, że do ich zakupu nie trzeba zachęcać tych, którzy potrzebują garażu lub domku ogrodowego.
Robert i dwóch Władków to tylko ułamek spośród naszych sprawdzonych montażystów. Opinie naszych klientów to najlepsza referencja:

sd ds
sd ds
31/01/2021
Firma zbudowała garaż 4 stanowiskowy. Termin: profesjonalizm Jakość: profesjonalizm Doradztwo: profesjonalizm Czy polecam Firmę: jak najbardziej. W skali od 1 do 10. Wystawiam ocenę 10 !!!
Zbigniew Jałkowski
Zbigniew Jałkowski
15/01/2021
Jakmurowane to profesjonalna firma, którą cechuje profesjonalizm terminowość, fachowość, miła obsługa i na najwyższym poziomie jakość oferowanego produktu. Firma Jak murowane realizowała na mojej nieruchomości wiatę garażową z której jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam tą firmę do współpracy. Pozdrawiam Zbigniew Jałkowski
Grzegorz Marciniak
Grzegorz Marciniak
30/12/2020
Firma solidna,załatwianie spraw z Panią Małgosią to sama przyjemność. Garaż też wygląda solidnie,jak murowany.Dużo zdrowia w Nowym Roku 2021 dla całej ekipy i dużo zleceń do realizacji. Grzegorz Marciniak
Henryk Krawczyk
Henryk Krawczyk
27/09/2020
Jakość garażu jest bardzo dobra. Ekipa montażowa to prawdziwi profesjonaliści, robią szybko i dokładnie. Garaż wygląda bardzo ładnie i wszystko elegancko działa. Kontakty, doradztwo przekaz informacji i terminowość wykonania na bardzo dobrym poziomie. Odbiór bez zastrzeżeń.
Łukasz Dalecki
Łukasz Dalecki
07/08/2020
Super, sprawie 🙂 pełna profeska 🙂 idealny garaż "murowany" 🙂
Michał R.
Michał R.
30/07/2020
Jakość garażu jest bardzo dobra. Ekipa montażowa to giganci 🙂 - jak jest jakiś problem, to nie odpuszczą, aż go nie rozwiążą. Wszystko wygląda bardzo dobrze i dobrze też działa. Kontakt, przekazywanie informacji, terminowość na piątkę.
Eugeniusz Sygocki
Eugeniusz Sygocki
12/07/2020
Firma godna polecenia.Profesjonalne podejście do klienta. Realizacja zamówienia zgodnie z uzgodnieniami. Kontakt z firmą bez problemów. Ekipa montażowa bardzo solidna . Montaż trwał kilka godzin i odbiór bez zastrzeżeń.
Mirosław sto
Mirosław sto
07/07/2020
POLECAM ! ! ! Firma godna polecenia, współpraca doskonała ! ! !
Krzysztof Reda
Krzysztof Reda
29/06/2020
Dzień dobry, Bardzo dobra i solidna firma od pierwszej fazy projektowej do końcowej - montaż.Garaż postawiony solidnie i schludnie wykonany,przyjechałem jak garaż był wykonany i odbiór bezusterkowy.
Katarzyna Skraba
Katarzyna Skraba
18/06/2020
Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem

Za logistykę i planowanie odpowiada Janusz – jego precyzja i zorganizowanie umożliwiają terminową realizację zleceń.
W zasadzie od początku istnienia Jakmurowane.pl działamy w tym samym składzie. Dostrzegamy w ludziach potencjał – to oni tworzą naszą firmę i są filarem, który umożliwia dostarczanie Wam rozwiązań szytych na miarę.

co nas wyróżnia?

Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach – od początku istnienia firmy jesteśmy dystrybutorem producenta AND garaże, działającego od 1990 roku. Prestiż tej bytomskiej firmy jest znany już nie tylko w różnych regionach Polski.
Globalna wręcz ekspansja i sukces firmy spowodowały, że firma AND garaże zaopatruje większość krajów Europy w swoje produkty.

Wiata Lublin

Jak zaczęła się nasza przygoda z jakmurowane.pl?

Jak większość przełomowych momentów w życiu wielu z nas – także i historia z garażami rozpoczęła się wyjątkowo prozaicznie.

W jesienny wieczór przy okazji wyrzucania śmieci mój mąż Mariusz natknął się na naszego sąsiada Roberta, który opowiedział mu o niedrogich i szybkich w montażu rozwiązaniach systemowych garaży z Bytomia. Gdy dowiedzieliśmy się o opcji podpisania umowy na dystrybucję tych produktów w Polsce – nie zastanawialiśmy się zbyt długo.

Na fali tego eksperymentu przygotowaliśmy stronę internetową i reklamę w wyszukiwarce Google – pierwsze zapytania pojawiły się już po kilku dniach! To był dość przełomowy moment, który dostarczył nam wiele satysfakcji. W pierwszym roku działalności sprzedaliśmy około 20 garaży. Z każdym kolejnym rokiem notowaliśmy niemal dwukrotne wzrosty. W wyniku tego naturalnego rozwoju zatrudniliśmy Janusza, który odciążył nas w batalii o terminową realizację montaży.
Obecnie obsługujemy 4 województwa i wielkimi krokami zbliżamy się do realizacji 1000 obiektu od początku istnienia Jakmurowane.pl.

To powinno stanowić wystarczający argument do podjęcia współpracy z nami.
Nikły odsetek reklamacji i pozytywne opinie od klientów w Google wskazują na ultrawysoką jakość naszych garaży i domków.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy, czego owocem jest powstanie punktu wystawowego, gdzie możemy zademonstrować jak wygląda garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem biurowym.

Wiata Lublin

Zapraszam do odwiedzenia naszego punktu (ADRES) – spotkajmy się i porozmawiajmy w jaki sposób Jakmurowane.pl może pomóc zmienić Twoje życie na lepsze.

Wiata Lublin