Zadzwoń: 519 117 158 | Napisz: kontakt@jakmurowane.pl | Zobacz nas na mapie

Historia Firmy

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Kto na co dzień buduje markę Jakmurowane.pl?

Mam na imię Małgorzata i zajmuję się głównie budowaniem relacji z klientami i obsługą zamówień. Wrodzona cierpliwość ułatwia mi odpowiadanie na pytania o nasze systemy garażowe.

W Jakmurowane wspiera mnie Mariusz, pasjonat nowoczesnych rozwiązań, a prywatnie mój mąż. Zajmuje się tam głównie marketingiem i reklamą. Być może to nasze lata wspólnego życia zintensyfikowały moje pokłady cierpliwości i empatii, co finalnie przekłada się na skuteczną sprzedaż.

Moja praca bazuje głównie na rzetelnym informowaniu, a nie perswazji – nasze rozwiązania są na tyle skuteczne, że do ich zakupu nie trzeba zachęcać tych, którzy potrzebują garażu lub domku ogrodowego.
Robert i dwóch Władków to tylko ułamek spośród naszych sprawdzonych montażystów. Opinie naszych klientów to najlepsza referencja:

Andrzej K
Andrzej K
29/11/2022
Skorzystałem z oferty firmy w zakresie zakupu i montażu garażu. Nazwa firmy i jakość garażu są zbieżne, rzeczywiście garaż pierwsza klasa, wygląda nawet lepiej niż murowany. Lepiej, taniej i funkcjonalnie. Profesjonalna obsługa, zarazem doradztwo, w tym administracyjne, szybka realizacja, możliwość negocjacji i korekty w trakcie, dostępność do informacji i szybka odpowiedź z firmy, a wreszcie profesjonalny i terminowy montaż oraz dostawa. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję i pozdrawiam Andrzej K.
Robert Nowicki
Robert Nowicki
09/09/2022
Polecam z pełną odpowiedzialnością, zarówno współpracę z Panią Małgosią jak również z ekipą montażową tj. p. Robertem i p. Włodkiem z Warszawy. Panowie pełna profeska i kultura. Pozdrawiam Robert Nowicki
Leszek Szpyt
Leszek Szpyt
09/08/2022
Garaż użytkuję już od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobre materiały, miłe i fachowe doradztwo. Wielkość garażu to 9x6 m, a panowie uporali się z postawieniem go w niecałe 3 dni Bardzo polecam
Mirek S
Mirek S
12/06/2022
Współpraca z firmą jakmurowane.pl od samego początku układała się bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z postawionego garażu, postanowiłem dodać opinię dopiero po dwóch latach użytkowania i z pewnością mogę polecić firmę każdemu. Pani Małgosia jest bardzo profesjonalna i pomocna. Pozdrawiam
Konrad Chomicki
Konrad Chomicki
26/05/2022
Profesjonalnie i miło. Polecam ?
Radek Wu
Radek Wu
08/05/2022
Gorąco polecam! Począwszy od samego początku czyli wyceny garażu, poprzez zamówienie aż do realizacji projektu - ogromny plus! Profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. Kontakt z Panią Małgorzatą należy do przyjemności. Pani Małgorzata zawsze służy pomocą oraz fachową poradą. Ekipa montująca garaż stanęła na wysokości zadania. Duży garaż z carportem zmontowali w 2 dni - szybko, sprawnie i fachowo pozostawiając po sobie porządek. Sam garaż to wyrób klasy Premium. Wykonany solidnie z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Gorąco polecam produkty oraz usługi firmy JakMurowane.pl ! Dziękuję - Radek
Rafal Nagorski
Rafal Nagorski
28/01/2022
Szybka wycena, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Solidny i estetyczny garaż na dwa stanowiska z automatyczną bramą zamontowany w przeciągu jednego dnia. Polecam.
Artur Krawczyk
Artur Krawczyk
04/12/2021
Dominik Strek
Dominik Strek
29/11/2021
Bardzo profesjonalna Firma, polecam każdemu kto chce mieć solidną konstrukcję stalową a wyglądającą na zewnątrz JAKMUROWANE .
Gabriela Partyka
Gabriela Partyka
27/11/2021
Serdecznie polecam usługi tej firmy! Montaż garażu dwustanowiskowego z automatyczną bramą bez zarzutu i bardzo sprawnie. Bezproblemowy kontakt i fachowa pomoc na każdym etapie zamówienia. Garaż wygląda bardzo estetycznie i solidnie- dopracowany jest każdy najmniejszy szczegół. Panowie z ekipy montażowej znają się na swojej pracy i sprawnie przebiegł montaż. Panowie pilnują porządku w miejscu pracy zarówno w trakcie jak i po skończonym montażu. Wszystko przebiegło bez zarzutów. Polecam korzystanie z usług tej firmy. 🙂 Pozdrawiam!

Za logistykę i planowanie odpowiada Janusz – jego precyzja i zorganizowanie umożliwiają terminową realizację zleceń.
W zasadzie od początku istnienia Jakmurowane.pl działamy w tym samym składzie. Dostrzegamy w ludziach potencjał – to oni tworzą naszą firmę i są filarem, który umożliwia dostarczanie Wam rozwiązań szytych na miarę.

co nas wyróżnia?

Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach – od początku istnienia firmy jesteśmy dystrybutorem producenta AND garaże, działającego od 1990 roku. Prestiż tej bytomskiej firmy jest znany już nie tylko w różnych regionach Polski.
Globalna wręcz ekspansja i sukces firmy spowodowały, że firma AND garaże zaopatruje większość krajów Europy w swoje produkty.

Jak zaczęła się nasza przygoda z jakmurowane.pl?

Jak większość przełomowych momentów w życiu wielu z nas – także i historia z garażami rozpoczęła się wyjątkowo prozaicznie.

W jesienny wieczór przy okazji wyrzucania śmieci mój mąż Mariusz natknął się na naszego sąsiada Roberta, który opowiedział mu o niedrogich i szybkich w montażu rozwiązaniach systemowych garaży z Bytomia. Gdy dowiedzieliśmy się o opcji podpisania umowy na dystrybucję tych produktów w Polsce – nie zastanawialiśmy się zbyt długo.

Na fali tego eksperymentu przygotowaliśmy stronę internetową i reklamę w wyszukiwarce Google – pierwsze zapytania pojawiły się już po kilku dniach! To był dość przełomowy moment, który dostarczył nam wiele satysfakcji. W pierwszym roku działalności sprzedaliśmy około 20 garaży. Z każdym kolejnym rokiem notowaliśmy niemal dwukrotne wzrosty. W wyniku tego naturalnego rozwoju zatrudniliśmy Janusza, który odciążył nas w batalii o terminową realizację montaży.
Obecnie obsługujemy 4 województwa i wielkimi krokami zbliżamy się do realizacji 1000 obiektu od początku istnienia Jakmurowane.pl.

To powinno stanowić wystarczający argument do podjęcia współpracy z nami.
Nikły odsetek reklamacji i pozytywne opinie od klientów w Google wskazują na ultrawysoką jakość naszych garaży i domków.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy, czego owocem jest powstanie punktu wystawowego, gdzie możemy zademonstrować jak wygląda garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem biurowym.

Zapraszam do odwiedzenia naszego punktu (ADRES) – spotkajmy się i porozmawiajmy w jaki sposób Jakmurowane.pl może pomóc zmienić Twoje życie na lepsze.