Rodo

 1. Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest GJM Małgorzata Matysiak z siedzibą w Wola Niemiecka 78 B, 21-025 Niemce.
Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
listownie na adres:  Wola Niemiecka 78 B, 21-025 Niemce
telefonicznie: 519 117 158 
mail: daneosobowe@jakmurowane.pl
2. Inspektor ochrony danych
W obecnej chwili nie wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. W przypadku jego wyznaczenia informacja będzie dostępna na naszej stronie internetowej  https://jakmurowane.pl/
3. Cele przetwarzania Twoich danych osobowych oraz podstawa prawna przetwarzania
Wypełniając jeden z dostępnych formularzy zapisu na www.jakmurowane.pl wyrażasz zgodę na gromadzenie informacji, które się w nim znajdują. Gromadzone dane mogą być wykorzystane przez GJM Małgorzata Matysiak do:
nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego, przesłania oferty handlowej związanej z produktami GJM Małgorzata Matysiak drogą mailową lub telefoniczną
wysłania informacji o nowościach lub promocjach drogą mailową. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, którą możesz wycofać w dowolnym momencie.
4. Informacje dotyczące profilowania w celach marketingowych
Na podstawie Twoich danych osobowych dokonujemy profilowania, czyli automatycznej oceny, aby lepiej poznać Twoje zainteresowania, preferencje i potrzeby dotyczące produktów Jakmurowane.pl. Na podstawie Twojego profilu będziemy wysyłać Ci informacje dopasowane do Twoich preferencji i zainteresowań. Będziemy też na tej podstawie proponować Ci wzięcie udziału w promocjach lub informować Cię o nowych produktach, które mogą Cię zainteresować.
Do profilowania wykorzystujemy dane o aktywności za pomocą wysyłanych emaili.
5. Okres przechowywania Twoich danych osobowych
Dane osobowe będą przechowywane przez okres nieokreślony.
6. Odbiorcy Twoich danych osobowych
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być/będą: Poczta Polska, firmy kurierskie/transportowe, firmy zapewniające wsparcie IT dla administratora, partnerzy handlowi administratora (w zakresie rozmów handlowych w celu zawarcia lub kontynuacji umowy licencji), podmioty księgowe, firmy świadczące usługi marketingowe, firmy windykacyjne, a także organy publiczne, którym dane są przekazywane na mocy przepisów prawa.7. Przekazywanie danych poza Europejski Obszar GospodarczyNie będziemy przekazywać danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.8. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowychPrzysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

a. prawo do wycofania zgody,
b. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
c. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
d. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
f. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Twoje dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe.Dodatkowo każda nasza wiadomość posiada na dole widoczny i zawsze aktywny link do wypisania się i usunięcia Twojego adresu e-mail z naszej bazy bezpowrotnie, chyba, że znowu zapiszesz się przez formularz kontaktowy na www.jakmurowane.plAby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami (dane kontaktowe w punkcie 1 powyżej)
Prawo wycofania zgody Twoje dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody. W związku z tym masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez kontakt z nami (w tym elektronicznie) na dane wskazane w pkt 1 powyżej.9.Prawo wniesienia skargi do organuPrzysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Biuro Handlowe:
Wola Niemiecka 78b
21-025 Niemce

NIP 713-234-98-32
REGON 431875414
nr konta: 70 1140  2004 0000 3402 5459 6456

Galeria | Opinie | FAQ

O Nas | Kontakt | Certyfikaty  | Certyfikaty