Rodo

 1. Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest GJM Małgorzata Matysiak z siedzibą w Wola Niemiecka 78 B, 21-025 Niemce.
Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
listownie na adres:  Wola Niemiecka 78 B, 21-025 Niemce
telefonicznie: 519 117 158 
mail: daneosobowe@jakmurowane.pl
2. Inspektor ochrony danych
W obecnej chwili nie wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. W przypadku jego wyznaczenia informacja będzie dostępna na naszej stronie internetowej  https://jakmurowane.pl/
3. Cele przetwarzania Twoich danych osobowych oraz podstawa prawna przetwarzania
Wypełniając jeden z dostępnych formularzy zapisu na www.jakmurowane.pl wyrażasz zgodę na gromadzenie informacji, które się w nim znajdują. Gromadzone dane mogą być wykorzystane przez GJM Małgorzata Matysiak do:
nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego, przesłania oferty handlowej związanej z produktami GJM Małgorzata Matysiak drogą mailową lub telefoniczną
wysłania informacji o nowościach lub promocjach drogą mailową. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, którą możesz wycofać w dowolnym momencie.
4. Informacje dotyczące profilowania w celach marketingowych
Na podstawie Twoich danych osobowych dokonujemy profilowania, czyli automatycznej oceny, aby lepiej poznać Twoje zainteresowania, preferencje i potrzeby dotyczące produktów Jakmurowane.pl. Na podstawie Twojego profilu będziemy wysyłać Ci informacje dopasowane do Twoich preferencji i zainteresowań. Będziemy też na tej podstawie proponować Ci wzięcie udziału w promocjach lub informować Cię o nowych produktach, które mogą Cię zainteresować.
Do profilowania wykorzystujemy dane o aktywności za pomocą wysyłanych emaili.
5. Okres przechowywania Twoich danych osobowych
Dane osobowe będą przechowywane przez okres nieokreślony.
6. Odbiorcy Twoich danych osobowych