Zadzwoń: 519 117 158 | Napisz: kontakt@jakmurowane.pl | Zobacz nas na mapie

Carporty

Tradycja od 1992 roku

Dołącz do ponad 850 zadowolonych klientów

Satysfakcja na całe życie

Nasze garaże są używane bez zarzutu już od przeszło 30 lat.

Nowoczesny i estetyczny wygląd

Idealnie pasujący do wystroju Twojego domu.

Możliwość łatwego demontażu

i przeniesienia obiektu w dowolne miejsce

Garaż tynkowany

Nie do odróżnienia od murowanego.

Maksymalnie bezobsługowy

Nie wymaga malowania nawet po latach użytkowania.

Szybki montaż

Zbudujemy Twój nowy garaż w rekordowym czasie, nawet 7 godzin

Carport- rozwiązanie Twoich codziennych problemów

Na pewno często nie masz czasu, żeby wprowadzić swój samochód do garażu.To zupełnie normalne w świecie, w którym często brakuje czasu na takie czynności. Pośpiech jest naszym stałym towarzyszem. Jednocześnie na pewno chcesz, aby Twójsamochód był cały czas chroniony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Słońce, deszcz, czy śnieg potrafią wpływać negatywnie na stanTwojego auta. A gdyby istniało rozwiązanie tego problemu? Gdybyś mógł oszczędzić czas oraz chronić swój samochód? Takie rozwiązanie istnieje! Najlepszym pomysłem dla Ciebie będzie zaprojektowanie carportu, czyli miejsca, gdzie zaparkujesz pojazd. Zawsze w cieniu, zawsze zadaszony, zawsze chroniony! Carporty od JAKMUROWANE to gwarancja najwyższej jakości, dzięki swojej prostej i funkcjonalnej konstrukcji. Niezwykle ważną rolę pełni estetyka, dlatego pomożemy Ci, aby wszystko komponowało się z Twoim domem. Wszystko to z myślą o indywidualnych potrzebach klienta.

Jak zbudowane są carporty?

Carporty JAKMUROWANE wyróżnia przede wszystkim wytrzymała, stalowa konstrukcja słupowa. To ona stanowi podstawę carportu, na którym osadzony jest dach (posiada on lekki spadek). Warto również wspomnieć o systemie nośnym zadaszenia. W przypadku np. jednego samochodu, składa się on z od 6 do 8 słupków o wymiarach 10×10 cm. Ilość słupków zależy od wielkości zadaszenia. Aby konstrukcja była solidna, z każdej strony znajdują się 3 lub 4 słupy. Dachzbudowany jest ze stalowych belek, na których kładzie się blachę trapezową.

Moc personalizacji

Carporty, ze względu na swoją budowę, oznaczają szeroki wachlarz możliwości przeznaczenia. Klienci zamawiają go przede wszystkim, gdy potrzebują parkingu z zadaszeniem, ale to nie koniec! Wiaty JAKMUROWANE to znacznie więcej. Mogą łączyć się z domem, dlatego nierzadko służą również jako altany ogrodowe. Zadaszona przestrzeń, będzie spełniała swoją funkcję zarówno latem, jak i zimą. Zdajemy sobie sprawę, że liczy się również estetyka, dlatego design wiat JAKMUROWANE jest prosty i uniwersalny. Zachwycą każdego wielbiciela wyjątkowych rozwiązań architektonicznych. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie klienta, dlatego chcemy się dostosować do jego pomysłów. Oferujemy Ci nawet malowanie proszkowe według wzornika RAL.

Najwyższa jakość materiałów

Wytrzymałość carportów zależy przede wszystkim od niezawodnych i trwałych materiałów. Dlatego właśnie oferujemy naszym klientom atestowane materiały najwyższej jakości. Dodatkowo wszystkie elementy stalowe były cynkowane ogniowo, więc nie musisz się martwi, że zaczną np. rdzewieć. Żadne negatywne warunki atmosferyczne nie są im straszne. Warto jeszcze podkreślić, że nie będziesz musiał poświęcać czasu na jakiekolwiek renowacje. Twoją jedyną pracą może być oczyszczenie z nieuniknionego brudu.

Podstawowe informacje:

 • Carport z zadaszeniem można pochylić:

   

  • Do tyłu (standard)
  • Naprzód
  • W lewo
  • W prawo

   

  W przypadku dachu jednospadowego, warto zaznaczyć, że wysokość spadku (różnica między dwoma przeciwległymi bokami przy najmniejszej i największej wysokości) wynosi 13 cm.

Co jest wliczone w cenę podstawową?

 • Podwójne cynkowanie ogniowe konstrukcji metalowej budynku
 • Wykończenie słupów zewnętrznych – z użyciem akrylowego tynku akrylowego szwajcarskiej firmy KABE Permuro lub pomalowane proszkowo dowolnym kolorem z palety RAL
 • Dodatkowe opakowanie tynku zewnętrznego KABE i białej farby wewnętrznej KABE do czyszczenia i korekty
 • Kompletna konstrukcja dachu to belki stalowe, pokrycie trapezowe BUDMAX METAL
 • Elementy łączne i technologia kotwienia od polskiego producenta firmy Marcopol

Wymiary

 • Podstawowy wymiar wiaty z dachem jednospadowym to 1000×5020 mm, przy wysokości

  ściany 2160 mm, ze spadkiem dachu 2310/2180 mm.

   

  W zależności od Twoich potrzeb wiatę można rozszerzyć na szerokość, głębokość i wysokość.

   

  Dostępne długości (głębokości): [mm]: 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740

   

  Wysokość:[mm]: 2160

  Szerokość:[mm]: 1000, 1500, 2000

   

  Uwaga: wszystkie powyższe wymiary można ze sobą łączyć zgodnie ze swoimi potrzebami.

Tynk

Szwajcarskie tynki akrylowe KABE sprawiają, że garaże tworzą doskonałą imitację murowanych budynków. Oferujemy 9 podstawowych kolorów tynków oraz ponad 300 kolorów wzorniczych z palety KABE, które zharmonizują garaż z Twoim otoczeniem. Podstawowe kolory tynków (bez dopłaty): biały, piasek, kukurydza, beż, cegła, brąz, jasnoszary, ciemnoszary, zielony.

Farby proszkowe RAL

Podstawowe farby proszkowe RAL do wyboru: biały – 9016, biały aluminium – 9006, antracyt – 7016 i brązowy – 8028

Za dopłatą możesz wybrać inny kolor z pełnej palety tynków szwajcarskiej firmy KABE

Attyka

Attyka zakrywa przestrzeń pomiędzy ścianami garażu, a pokryciem dachowym. Pełni

zatem funkcję przede wszystkim ochronną – zapobiega wnikaniu wody, brudu, liści czy zwierząt do garażu i jest również częścią systemu wentylacji. Podstawowe kolory obróbek dachowych (attyki): biel, brąz, antracyt, cegła. Standardowe zadaszenie garaży jednospadowych, to pokrycie ocynkowane o profilu trapezowym. Pokrycie dachowe może być, w wersji powlekanej, w podstawowych kolorach: biały, brąz, antracyt, cegła.

Poszycie dachowe

Standardowe zadaszenie garaży jednospadowych, to pokrycie ocynkowane lub powlekane o profilu trapezowym. Pokrycie dachowe może być, w wersji powlekanej, w podstawowych kolorach: biały, brąz, antracyt, cegła..

Akcesoria - niebagatelne dodatki

Warto również zadbać o odpowiednie akcesoria garażu, które będą pełniły przede wszystkim funkcję estetyczną, podobnie jak wybór bramy garażowej. Jakie akcesoria oferujemy?

Oto kilka przykładów:

 

System rynnowy PVC

System zawieszeń (idealne dla roweru, opon, narzędzi i inny przyrządów)

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji. Gwarantujemy serdeczne i profesjonalne podejście do klienta, mając na względzie przede wszystkim jego indywidualne potrzeby. Służymy radą i pomocą w dokonaniu najlepszego wyboru – zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Galeria

Biuro Handlowe:
Wola Niemiecka 78b
21-025 Niemce

NIP 713-234-98-32
REGON 431875414
nr konta: 70 1140  2004 0000 3402 5459 6456

Galeria | Opinie | FAQ

O Nas | Kontakt | Certyfikaty  | Certyfikaty