Niektóre opinie naszych klientów:

"Garaż jest śliczny. Ekipa montażowa wzorowa."

Michał ze Świętoszówki

"Szybko i sprawnie załatwione wszelkie formalności, polecam"

Małgorzata z Gdańska

"Garaż jest jak murowany,a powstał w jeden dzień, nie różni się wcale od budynku mieszkalnego. Dzięki, trafiony zakup"

Tomek z Lublina

"Wysoka jakość, profesjonalny montaż, szybkie i sprawne załatwianie formalności wszystko zgodnie z informacjami podanymi na stronie Jak Murowane polecam."

Andrzej ze Skrzyszowa

"Witam. Poczuwam sie do zamieszczenia kilku słów komentarza w związku z finalizacją umowy z firmą Jak Murowane na garaż 2 stanowiskowy z ich oferty. Otóż życzmy sobie więcej tak sprawnie i profesjonalnie działających zespołów. Było terminowo, szybko, dokładnie i czysto. Komunikacja bez zastrzeżeń. Polecam innym."

Mariusz z Radomia

"Jestem pełen podziwu dla Roberta i jego grupy!!!! podejmują wyzwania, którym inne firmy nie są w stanie podołać, profesjonalizm z jakim owe wyzwania realizują jest godny podziwu!!!!!! ze zdumieniem obserowałem jak radzą sobie z pracami, które inni uznali za niewykonalne!!! uważam, że jest to firma, której można zlecić każdą pracę i odebrać jej wykonanie z wielkim uznaniem!!!! dziękuję, bardzo dziękuję Tobie Robert, Tobie Władku i Panu, Panie Piotrze!!!!!!!!!!!!!!!!."

wielki szacun, Grzesiek z Pruszkowa

"Informuję, że zamówiony garaż został zmontowany (prace zakończono w niedzielę 13.11.11) zgodnie z zamówieniem.Chciałbym ze swej strony podkreślić duży profesionalizm ekipy monterskiej, dokładność wykonywanych prac oraz pełne ich zaangażowanie i dobrą wzajemną współpracę. Mając powyższe na uwadze z pełną świadomością mogę polecić wasze usługi dla każdego nowego potencjalnego nabywcy waszego towaru.Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam."

Józef M. ze Szczecina

"Garaż się pięknie prezentuje, wygląda jak prawdziwy budynek. Jesteśmy też pod wrażeniem fachowości i pracowitości ekipy, która wykonywała montaż.
Szybko, dokładnie, w kilka godzin postawili ten duży obiekt.
Jesteśmy zadowoleni i będziemy Państwa firmę polecać innym zainteresowanym osobom.
Pozdrawiam"
Justyna z Bydgoszczy
 
"Witam,
Jestem bardzo zadowolony, bardzo ładny garaż, dobre wykonanie, solidna robata i pracownicy oki.
Starannie złożony i estetycznie, czyste wykonanie, proszę w moim imieniu jeszcze raz podziękować Panom za solidną robotę.
Dziękuję"
Andrzej Zdebski

"Ekipa bardzo rzetelna ,wie co robi bo się na tym znają,szybko, sprawnie.Oby wszyscy budowlańcy podchodzili tak profesjonalnie jak oni.Jestem zadowolony z ogólnego efektu , jest śliczny ,a co najważniejsze bardzo  dobrze wtopił się w tło mojej posesji i nie burzy harmonii osiedla.Szczerze i z czystym sumieniem polecam  FIRMĘ JAKMUROWANE"

Piotr z Wrocławia.

 

* dotyczy obiektów do 25m2